RSS registrovat login
Navigace: předchozí stranaúvodní strana
Diskuzní fórum - návod k použití

Než se na něco zeptáš, tak to zkus najít.
K tomu slouží vyhledávání, které by mělo být součástí webu s diskuzemi. Na builderu to shrnul pan Valerian. I když se to někomu může zdát nepochopitelné, některé dotazy se opakují každou chvíli a nikoho příliš nebaví odpovídat každé dva týdny na stejnou věc.
Nejčastější otázky z diskuzí na builderu a jejich odpovědi dávám na zvláštní stránku. Vyhledávání zatím implementované není, ale zase tu mám rejstřík :-).

Když už se na něco ptáš, tak ať to má hlavu a patu
Docela dobrá esej o tom vyšla zde. Základní myšlenka je zhruba v tom, že do subjectu se dává stručný popis problému, rozhodně NE výkřiky typu "pomoooooc", "need help" a podobně. Otazník a (v případě nutnosti) vykřičník stačí jeden, není potřeba tyto znaky opakovat 20-krát. Totéž se týká smajlíků. Do popisu problému se píše co konkrétně nefunguje, co by to mělo dělat a jak jste to zkoušeli řešit. Na otázky typu "proč mi nejde tenhle kód" a přibalených 300 řádků kódu pravděpodobně nikdo reagovat nebude.

To bude pro začátek asi vše. Pokud myslíte, že by v tomto textu mělo být ještě něco, chcete něco přidat nebo mi jenom vynadat :-), tak to můžete přihodit do diskuze.

Informace ke stavu builder.cz zde


vytvořil Mi.Chal. 19.11. 2006 17:41, naposledy změněnil Mi.Chal. 19.11. 2006 17:52
přečteno: 3062x

Komentáře:
Žádné komentáře dosud nebyly vloženy.

Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Web
Titulek
Obsah
thomas sabo rea mbt outlet thomas sabo charms sale louis vuitton taschen kaufen thomas sabo boutique mbt kaufen