RSS registrovat login
Navigace: předchozí stranaúvodní strana
Něco málo z tvorby

Našel jsem pár věciček, které jsem dělal dřív. Nic světoborného a většinou je to i nedokončené, ale celkem to funguje, tak jsem si řekl, že to uveřejním včetně zdrojových kódů. Věřím, že někdo by v tom mohl najít něco nového a snad něco užitečného. Jelikož Mi.Chal ještě neumožnil upload na jeho ftp, nemohu do přidat do Downloadu a tak se s tím musíte smířit zde.

První a snad nejzajímavější je manager oken vytvořených pomocí OpenGL. Je napsaný ve Visual Studiu 6 a překvapivě pod Win. V archivu najdete jak exe, tak zdrojové kódy celé aplikace.

Další projekt jsem začal kdysi vytvářet do firmy, ale nakonec dopadl jako semestrální práce na Programovaní v jazyce C. Jeho nespornou výhodou je, že je kompletní. Sice konec spíchnutý horkou jehlou, ale funguje. Je vytvořený taktéž v C/C++, ale tentokráte v Borland C++ s využitím VCL. Jde o program, který slouží k vyplňování konkrétního formuláře na tiskárně pod Win. V zdrojových kódech najdete kompletní obsluhu tiskárny pomocí Win API. Archiv opět obsahuje jak exe, tak zdrojové kódy.

Pro tentokráte poslední příspěvek je z jiného soudku a jde o herní záležitost. Opět jde o semestrálku do školy, ale tentokráte do Programovaní v Javě. Takže nikoho asi nepřekvapí, že tento projekt je napsán v Javě. Jde o základ herního 2D enginu pro plošinovku. Jeho předností je ( byla by ) jeho otevřenost, jelikož herní mapy se vytvářejí jen editací jednoho textového souporu. V enginu funguje paralaxní scrollování, animace hlavní postavičky a animované objekty v prostředí a samozřejmě detekce kolizí ( i když to je diskutabilní ).


vytvořil BlackShark 10.9. 2005 17:50, naposledy změněnil BlackShark 10.9. 2005 18:07
přečteno: 3901x

Komentáře:
Žádné komentáře dosud nebyly vloženy.

Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Web
Titulek
Obsah
thomas sabo rea mbt outlet thomas sabo charms sale louis vuitton taschen kaufen thomas sabo boutique mbt kaufen