RSS registrovat login
Navigace: předchozí stranaúvodní strana
Ze života Mistra

V současné době TCesky pobývá kdesi v EU. Vzhledem k jeho genialitě a schopnostem, jež se téměř vyrovnají takovým velikánům jako byl Jára Cimrman, spousta fanoušků očekávala, že to dotáhne přinejmenším na ředitele zeměkoule. Ovšem podobně jako měl Jára Cimrman smůlu s podáváním přihlášek na patentovém úřadě, místo ředitele zeměkoule stihl obsadit jistý Václav z Prahy. Nedoceněný TCesky pak opustil naši zemi.

Našim historikům se nepodařilo přesně zmapovat jeho další cesty po Evropě, každopádně podle dostupných informací TCesky v současnosti pracuje někde v EU jako koordinátor družic. Pokud vám to zní málo bombasticky, můžete tomu říkat Senior Spectrum Development Manager. Díky nesmírné genialitě tato činnost zabere jenom pár minut denně, takže se může věnovat svým zálibám - nejvýznamnější je bezesporu jeho působení na serveru builder.cz, kde působí jako dobrovolný exhibicionista a kam vyráží hlavně za zábavou, což výstižně shrnul v originálním podpisu Designed for "uvadeni kodu bez jakehokoliv vysvetleni, ktere mozna pomuze v dany okamzik, ale nic nevyresi do budoucna a takovy clovek se stejne nestane vyvojarem a na slozitejsi otazky uz nedojde". Málokdo už dneska ví, že to vlastně není původní myšlenka a jednalo se o konstruktivní kritiku jiného uživatele, jehož cílem nebyla zrovna pochvala.

Jeho chování je sice nedeterministické, ale dají se vystopovat určitá pravidla, takzvané Exhibicionistovo desatero, které se nám podařilo zkomponovat do následujícího zdrojáku.


1. Opravuji každý překlep, který někdo udělá. To, že sám píšu s překlepy a chybí mi v textu interpunkce přece nemůže vadit, abych na to mohl upozorňovat ostatní.

2. Z lidí musím udělat blbce, i když sám budu vypadat jak blbec.

3. Když není co říct k tématu, blbá otázka se vžycky najde

4. Kdyby se přece jenom nenašla, tak se dá aspoň pronést nějaka poznámka

5. Kdo nemá poslední slovo v diskuzi, jako by nebyl

6. Když už jsem si dal tu práci a vygeneroval zdroják, tak udělám aspoň pět verzí, lišících se v drobnostech, ať všichni vidí, jaký jsem borec.

7. goto 8

8. goto 9

9. goto 10

10. goto 1Bod 1 dotáhl tak daleko, že opravuje i neexistující chyby a ve své opravě sám dělá chyby.

Zvláštní schopností TCeskeho je, že dokáže reagovat na příspěvky, aniž by je četl. Doposud se myslelo, že touto schopností disponuje jenom Chuck Norris.

Závěrem nám dovolte zdůraznit pár nosných myšlenek našeho velkého myslitele.

Odborník na komunismus a diskuzní fóra
Diskusni fora jako je toto se ridi principem "Kazdy podle svych schopnosti a kazdemu podle jeho potreb". Tento princip je vlastni vsem komunisticky orientovanym systemum. (rozšířená verze zde) Komunismus se mu zřejmě natolik líbí, že na komunistickém fóru tráví většinu života.

Odborník na gastronomii

Nejezte žlutý sníh.
Zážitek z pojídání žlutého sněhu byl zřejmě natolik silný, že nám jej musí připomínat v každém postu.

Občas lze narazit i na hnědý sníh, s tím souvisí další skvělé postřehy. Cim vice se do h*vna slape, tim vice smrdi(zdroj), Cim vice se do h*vna vrta, tim vice smrdi(zdroj). Kolik kousků Mistr musel rozvrtat a rozšlapat, než došel k tomuto brilantnímu závěru se zatím zjistit nepodařilo.

Jsou i veci rychlejsi nez myslenka. Jsou znamy pripady kdy nasledky konzumace podmasli nastaly drive nez konzument myslel.více

Odborník na benchmarky
Za bezpecnejsi benchmark rychlosti povazuji svedcky prokazany vyrok: "Po tom podmasli jsem se posral rychlejc nez jsem myslel"více

Odborník na WPF
WPF přináší možnosti, o kterých se běžným smrtelníkům ani nezdá. O naprosto nečekanou vlastnost, totiž přímo brutální akceleraci zápisu do streamů, se podělil i s fanoušky na builderu - Priklad je ve WinForm, ve WFP by to bylo na dva radky, psalo by to desetkrat rychleji a vysledek by byl kaligraficky. Jak lze psát kaligraficky do streamů s celosvětově definovanou znakovou sadou nám bohužel zatím neosvětlil, zřejmě si chce nechat ještě nějaké eso v rukávu.

Odborník na planetární systémy
Vrchní koordinátor družic má samozřejmě blízko i k astronomii a již stihl objevit i dosud neznámé přírodní zákony, o kterých se jinde nedočtete. S významným objevem z nedávné doby se podělil i s jeho věrnými obdivovateli.

Takzvaný První Českého zákon zní: v kazde, i zjednodusene planetarni soustave planety na lichycyh drahach obihaji ve smeru pohybu hodinovych rucicek a na sudych drahach proti smeru pohybu hodinovych rucicek

-----------------------------------------------------------------------

Zmapovat život Mistra je náročná práce a zcela určitě našim historikům řada informací unikla. Pokud víte nějaké další informace, určitě se s nimi podělte v diskuzi, spousta fanoušků to zcela jistě ocení.


vytvořil Tana z Ceska 30.1. 2011 22:51, naposledy změněnil Mi.Chal. 18.3. 2012 20:51
přečteno: 3581x

Komentáře:

- vložil C-- 5.10.2011 8:18:09

RR, je to stále lepšie, ako topiť sa v mori priemernosti.


- vložil Mi.Chal. 17.1.2011 19:33:24

Koukám, že se tu začali scházet příznivci TC :-).

RE V: interpunkci jsem nemyslel (sám ji taky všude nepoužívám), konkrétně v tom odkazovaném zdroji chybí čárka před tak. Ale příkladů by člověk našel spoustu.

Jinak problém není v tom, že by byl někdo chytřejší nebo hloupější, spíš v tom, jak se chová k ostatním, to nemá se znalostmi nebo inteligencí nic společného. Na (ne)oblíbenost politiků má myslím taky větší vliv jejich arogantní a vulgární chování, než že by jim chyběly nějaké znalosti.


- vložil V 17.1.2011 11:03:57

2RR: Pro debila každý debil.
2Mi.Chal: Neměl jste na mysli spíš diakritiku (znaménka, jež píšeme nad písmenka) než interpunkci (znaménka, jež píšeme mezi slovy - inter = mezi)?

Smiřte se prostě s tím, že jsou na světě chytřejší lidi, než jste vy, a že některé z nich nebaví dělat ze sebe blbce jen proto, aby ti méně chytří netrpěli kvůli nim mindráky. ;-) Prostě tím, čím jsou pro nás kluci od lopaty, tím jsme my zas pro někoho chytřejšího. Ať je, jaký je, slovo debil rozhodně není vhodné.


- vložil Petr 16.12.2010 12:17:49

Vás prostě štve, že znalostma vás TC strčí všechny hravě do kapsy.
Upřímně řečeno, z jeho kódů už jsem se mnoho naučil, je to fakt profík, vy ostatní jste hoodně za ním. Jediný J.Valerian se mu může rovnat.


vedlejší připomínky - vložil Xtina 18.11.2010 10:19:36

Udivuje mne, že tak chytří (míněno doopravdy) lidé se snižují k takovýmhle komentářům. Já jsem ráda za každou pomoc, ušetří mi to čas, než bych k tomu sama dospěla (pokud bych dospěla). A vedlejším připomínkám se jen usměju. Někdy má pravdu, někdy ne, ale je to jeho právo. Pro mne je nejvíc důležitá ta pomoc, ať je od kohokoliv. Pročítám dotazy a jejich odpovědi a tím se učím. Takže tímto děkuji všem přispěvatelům.
Xtina


Vypadá normálně - vložil Pazu 12.11.2010 10:56:12

Spíš takovej Moučka, dej mu pánbu věčnou slávu, z okresu.


Ja je to těžké .... - vložil Rak Roman 12.11.2010 9:39:55

Já si osobně nedokážu představit to, jak to musí být těžké,
být nejchytřejší na světě. Tu tíhu unést asi není žádná sranda. :-)
Ale jinak je to debil (nějak mi trochu připomíná Randsdorfa od komoušů
a tak si ho nějak představuji).

RR


Přidat komentář:
Jméno
E-mail
Web
Titulek
Obsah
thomas sabo rea mbt outlet thomas sabo charms sale louis vuitton taschen kaufen thomas sabo boutique mbt kaufen